Kosze prezentowe dla firm

Jest wiele sposobów na promocję firmy, nagrodzenie pracownika, wysłanie podziękowania lub zaimponowanie klientowi. Jednak to kosze prezentowe zawsze robią niesamowite wrażenie.  W relacjach służbowych i biznesowych dla pracowników i parterów biznesowych, warto zdecydować się na ten sprawdzony wybór. Przygotowane przez nasz kosze prezentowe stanowią uniwersalny a zarazem elegancki rodzaj podarunku, który idealnie wpisze się w gusta oraz oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców.

Firmowe kosze prezentowe mogą być wykorzystane w celach marketingowych, promocyjnych jak i ofertowych. Niezależnie czy świętujemy rocznicę, doceniamy pracownika, obdarowujemy świątecznym prezentem, dziękujemy czy chcemy zaimponować klientowi. Przygotowane przez nasz kosze na pewno na długo zostaną zapamiętane przez odbiorcę.

Stwórz własny kosz prezentowy

Jeżeli chcesz utworzyć spersonalizowany kosz prezentowy, przygotujemy go specjalnie dla Ciebie. Niestandardowe zamówienia są zawsze wykonane tak, aby w pełni odzwierciedlały oczekiwania klienta oraz są bez dodatkowych kosztów. Skontaktuj się z nami kontakt@bombonierka.bytom.pl, aby zaprojektować kosz prezentowy dostosowany do odbiorcy, okazji oraz budżetu. Do zaprojektowanego kosza możemy dodać produkt, który nam prześlesz np. breloczek lub kubek z logo firmy.

Skontaktuj się z nami:

Mail: kontakt@bombonierka.bytom.pl

Tel: +48 510 681 539

+48 510 681 538