Kosze Prezentowe i Świąteczne

Specjaliści od słodkości i prezentów

Nasza firma powstała w 2001 roku. Od prawie 20 lat pomagamy naszym klientom w doborze odpowiednich prezentów oraz upominków. Naszą specjalnością jest przygotowywanie i tworzenie koszy prezentowych, pudełek i zestawów prezentowych dla klientów indywidualnych jak i dla firm.

Nasz sklep znajduje się w Bytomiu w centrum miasta skąd zamówione kosze można odebrać osobiście lub wybrać i kupić na miejscu.

Kosze prezentowe na każdą okazję!

20 LAT doświadczenia

Nasza firma powstała 2001 roku. Specjalizujemy się w tworzeniu i doręczaniu rozmaitych koszy prezentowych: ze słodyczami, okolicznościowych czy upominkowych.

Profesjonalne doradztwo

Nasz wykwalifikowany, doświadczony personel chętnie pomoże w wyborze odpowiedniego upominku, dobierze do zestawu odpowiedni asortyment oraz dołączy bilecik na Państwa życzenie.

Najwyższej jakości produkty

W swoim asortymencie mamy słodycze szwajcarskiej firmy Lindt, włoskiej Sorini, austriackiej Mozart, duńskiej  Jacobsens, polskiej Hildebrandt, Wedel, Wawel, Doti, Romis, Mieszko i wiele innych.

Oryginalne opakowania

Nasze kosze prezentowe przygotowujemy z pieczołowitą starannością i pakujemy w niepowtarzalne i oryginalne opakowania. Możemy je dostarczyć w dokładną datę urodzin z odpowiedną informacją dla obdarowanego.

SECURE PAYMENT
Szeroki asortyment
Galeria Win, Aromatyczna Kawa, Herbaty Świata

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również wachlarz aromatyzowanych kaw ziarnistych na wagę (około 30 gatunków) jak również  kawy ziarniste paczkowane renomowanych firm jak: Dallmayer, Lavazza, Jacobs

 

Oferujemy również bardzo duży asortyment kaw prażonych i rozpuszczalnych. W ciągłej sprzedaży posiadamy także kawy bezkofeinowe (Dallmayer, Melitta, Jacobs) oraz kawy Pads do expresów takich firm jak: Lavazza, Jacobs i wiele wiele innych.

 

Znajdziecie u Nas także alkohole najwyższej jakości takie jak:wina świata,likiery,nalewki,miody pitne, porto, whisky, koniaki, wysokogatunkowe wódki oraz szampany.
Nasza firma specjalizuje się również w sprzedaży herbat smakowych na wagę firmy „Czas na herbatę” .

 

Mamy również w swoim asortymencie herbaty w eleganckichi niepowtarzalnych puszkach i bombonierkach herbacianych.